Gizlilik Politikası

 

Gizlilik

Üyelik formlarından toplanan bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve satmamaktayız. 

Demo E-ticaret, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Demo E-ticaret müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Demo E-ticaret iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. 

Sitemiz ziyaretiniz sırasında bilgisayarınıza cookie gönderilerek ilgili paylaşımlar sizinle yapılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Güvenlik

Demo E-ticaret, internetten alışverişin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincindedir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Demo E-ticaret veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.